Referencje

 • Przemysław Kosiński
  Przemysław Kosiński
  LinkedIn
  CEO i Partner spółki partnerskiej radców prawnych - Kancelaria CWK

  Proces coachingowy

  Praca z Michałem jest niezwykłą podróżą w głąb samego siebie z towarzyszem, który jak mało kto potrafi słuchać i niewiele mówiąc, zadać dokładnie takie pytanie, jakie musisz usłyszeć, dokładnie w tym momencie, w którym będzie to dla Ciebie najbardziej korzystne. Michał posiada prawdziwie imponującą i interdyscyplinarną wiedzę na temat człowieka jako całości - naszego mózgu, ciała i duszy i potrafi z niej korzystać, aby wspierać rozwój innych w sposób bardzo przenikliwy i co najważniejsze - dający efekty (zarówno w życiu zawodowym, jak też osobistym). Jednocześnie Michała trudno nie lubić, na spotkania z nim nie można się doczekać, podobnie jak na często niespodziewane i pozytywne efekty pracy z nim. Jeśli można o kimś uczciwie napisać, że jest pasjonatem tego co robi, to Michała z pewnością fascynuje człowiek i to jak może pomóc mu rozwinąć własne skrzydła. Inwestycja w siebie, bo tym tak naprawdę jest skorzystanie z usług coachingowych Michała, w mojej opinii będzie zawsze bardzo rozsądnym wyborem, z której efekty pojawią się zarówno w krótkiej, jak i w długiej perspektywie. Serdecznie polecam!

 • dr Lidia D. Czarkowska
  dr Lidia D. Czarkowska
  LinkedIn
  CEO at Quality of Life Institute oraz Akredytowany Coach i Superwizor IC

  Z przyjemnością poświadczam, że Pan Michał Lubomski jest profesjonalnym a jednocześnie zachowującym dużą gotowość do dalszego rozwoju i pokorę coachem. Cechuje go wysoka samoświadomość w tej roli, dbałość o profesjonalizm oraz etyka pracy. Z przyjemnością rekomenduję Michała Lubomskiego jako osobę o wysokim poziomie świadomości oraz kompetencji koniecznych do profesjonalnego wykonywania zawodu coacha, a także jako partnera w przygotowywaniu i prowadzeniu projektów coachingowych w organizacjach.

 • Olga Wacławik
  Olga Wacławik
  LinkedIn
  CEO i Partner spółki partnerskiej radców prawnych - Kancelaria CWK

  PROCES COACHINGOWY

  W 2019 roku przeszłam proces coachingu u Michała Lubomskiego. Proces trwał blisko pół roku i był jednym z najefektywniejszych moich działań w sferze samorozwoju w biznesie.

  Przede wszystkim umiejętnie poprowadzone sesje, otworzyły mi oczy na zupełnie nowe rozwiązania, których wcześniej nie brałam pod uwagę.

  Każda sesja, było ich 8 (7 podstawowych i 1 podsumowująca), była krokiem milowym w postrzeganiu mojej firmy, jej struktury, potencjału i działań jakie powinnam podjąć, aby rozwinąć ją jeszcze bardziej.

  Ku mojemu zaskoczeniu, praca z Michałem pokazała mi, że posiadam cechy, które są niezwykle wartościowe w biznesie, a których wcześniej nie dostrzegałam lub lekceważyłam.

  Proces coachingu pomógł mi ogromnie również w sferze mojego życia prywatnego.

  Polecam każdemu pracę z Michałem. To wysokiej klasy specjalista w swoim zawodzie. Mimo nie najniższej ceny usługi Michała, uważam, że były to najlepiej zainwestowane przeze mnie pieniądze na samodoskonalenie, na przestrzeni kilku ostatnich lat.

 • Małgorzata Maludzińska
  Małgorzata Maludzińska
  LinkedIn
  Dyrektor HR w administracji rządowej

  PROCES COACHINGOWY

  Miałam okazję korzystać z procesu coachingowego prowadzonego przez Michała Lubomskiego. Proces coachingowy był prowadzony przez Michała bardzo profesjonalnie, z zastosowaniem licznych narzędzi coachingowych. Pytania jakie mi zadawał skłoniły mnie do wielu refleksji i wprowadzenia licznych zmian w funkcjonowaniu podległego mi zespołu, a mi osobiście pozwoliły na podniesienie moich kompetencji zarządczych i komunikacyjnych. Jednocześnie Michał jest osobą bardzo otwartą i skupioną na potrzebach klienta. Tworzy atmosferę sprzyjającą refleksji i dającą poczucie bezpieczeństwa. Praca z Michałem na nowo wzbudziła we mnie zaangażowanie i gotowość do stawienia czoła wyzwaniom, z którymi spotykałam się codziennie, zarówno w pracy jak i w domu, w bardzo trudnym okresie mojego życia.

  Serdecznie polecam współpracę z Michałem — profesjonalnym coachem - człowiekiem niezwykle otwartym i godnym zaufania.

 • Radosław Cieciórski
  Radosław Cieciórski
  LinkedIn
  CEO i Partner spółki partnerskiej radców prawnych - Kancelaria CWK

  PROCES COACHINGOWY

  Od maja do października 2019 roku pan Michał Lubomski świadczył dla mnie usługi executive coachingu.

  Bardzo wysoko oceniam doświadczenie i kompetencje zawodowe pana Lubomskiego. Efektywne metody współpracy pozwoliły mi na nowo ustalić priorytety w życiu zawodowym i prywatnym, właściwie zarządzać czasem oraz ustalić i zrealizować ważne dla mnie cele. Pan Michał uświadomił mi sens i wartość prawidłowej komunikacji z ludźmi, opartej na właściwej ocenie pozytywnych intencji rozmówcy.

  Polecam usługi Pana Michała Lubomskiego ludziom, którzy szukają właściwego balansu w swoim życiu.

 • Grzegorz Bora
  Grzegorz Bora
  LinkedIn
  Właściciel MG BORA i CleverBrains

  PROCES COACHINGOWY

  Twierdzę, że szczęściem było dla mnie spotkać na swojej drodze zawodowej w roku 2017 Michała Lubomskiego. Michał oferuje duże doświadczenie w pracy z ludźmi oraz absolutnie unikalne połączenie taktu, ciepła i życzliwości ze zdecydowaniem we współpracy z klientem. Wszystkie działania, które realizowałem wspólnie z Michałem były dla mnie ważnym doświadczeniem zmieniającym mój punkt widzenia na rzeczywistość, w której funkcjonowałem. Nie spotkałem też wcześniej człowieka, który oprócz sprawnego warsztatu coacha, konsultanta, trenera w wielu różnych obszarach związanych z zarządzaniem biznesem oferował też pracę na tak głębokich poziomach, sięgających wręcz duchowości. Po doświadczeniu współpracy z Michałem wiem, że taki sposób pracy daje możliwość pójścia do przodu z rozwojem nie tylko siebie ale i swojego biznesu bo daje możliwość dotarcia do tego, co rzeczywiście jest ważne, co gdzieś tam głęboko kieruje człowiekiem.

  Zdecydowanie polecam usługi Michała Lubomskiego wszystkim, którzy maja potrzebę dokonania realnych zmian w swoim sposobie patrzenia na biznes i nie tylko.

 • dr hab. prof Piotr Petrykowski
  Dziekan Uniwersytetu Mikołaja Kopernika wydziału Nauk Pedagogicznych

  PODZIĘKOWANIE dla P. Michała Lubomskiego - Executive & Leadership Coacha

  Za przeprowadzenie coachingu indywidualnego dla studentów Wydziału Nauk Pedagogicznych UMK w Toruniu, w ramach wydarzenia „Moja Kariera — spotkanie z coachem”, organizowanego przez Pracownię Rozwoju Coachingu działającą przy Katedrze Pedagogiki Pracy i Andragogiki UKW w Bydgoszczy oraz Sekcję Andragogiczną Studenckiego Koła Naukowego Pedagogów WNP UMK w Toruniu.

 • Dyrektor Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego
  Akredytowany Coach i Superwizor Izby Coachingu

  Jako kierownik studiów, trener oraz akredytowany coach i superwizor Izby Coachingu, miałam możliwość obserwowania pracy coachingowej Pana Michała. Pan Michał na wysokim poziomie opanował umiejętności coachingowe w zakresie kluczowych kompetencji coacha oraz wykazał wielokrotnie świadomość obowiązujących wartości i zasad Kodeksu Etycznego w profesji coacha. Swoją coachingową postawą oraz praktyką (podczas superwizowanych sesji) Pan Michał udowodnił, że potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt z Klientami. Okazał też duży zakres wiedzy merytorycznej, osobiste zaangażowanie, odpowiedzialność i pasję w działaniu ukierunkowanym na potrzeby uczestniczących w sesjach coachingowych osób. Jego działania są zgodne z kodeksem etycznym coacha, a postawa coacha w pełni zasługuje na miano profesjonalnej.