O mnie

page.about.signature

Witaj na mojej stronie

Executive & Leadership Coaching jest indywidualną i bardzo konstruktywną metodą wspierania rozwoju menedżerów, właścicieli firm, osób decyzyjnych w strukturach firmy czy organizacji. Ja, będąc już od wielu lat niezależnym, dyplomowanym coachem, skupiłem się i wyspecjalizowałem w przeprowadzaniu zaawansowanych projektów rozwojowych szczególnie dla najwyższej kadry menedżerskiej. Skutecznie wspieram rozwojowo top management w obszarach przywództwa, kompetencji menedżerskich oraz w podnoszeniu skuteczności i efektywności liderów wyższego szczebla w ich rzeczywistości biznesowej. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu świadomości liderów w ich rolach. Dzięki rolom zawodowym jakie pełniłem, mam również doświadczenie w zarządzaniu zespołami, zarządzaniu kryzysowymi sytuacjami w organizacjach i we współpracy ze strategicznymi partnerami biznesowymi. Współpracując z kadrą zarządzającą i kierowniczą wyższego szczebla skupiam się zarówno na celach klienta jak i tych, które stawia organizacja w procesie developmentowym.

”To czego szukasz nie jest za Tobą, lecz przed Tobą.”
/ M. Lubomski

Od 2015 roku skupiam się na wspieraniu w rozwoju osób z poziomu top managementu, mając okazję robić to m.in. dla organizacji z takich branż jak: farmaceutyczna, bankowość i ubezpieczenia, kancelarie prawne, instytucje rządowe, międzynarodowe sieci handlowe, firmy produkcyjne, FMCG, korporacje z sektora transportowego, oraz przedsiębiorstwa z sektora MŚP.

Od 2004 do 2015 roku współpracując z firmami produkcyjno-handlowymi oraz doradczymi wspierałem bezpośrednio zarządy i kluczowe osoby w pełnieniu przez nie roli lidera, pomagając im rozwijać się w obszarach przywództwa. Sam posiadam wieloletnie doświadczenie menedżerskie. W tej roli budowałem strategię rozwoju kluczowych osób na stanowiskach zarządczych, rozwijałem też osoby bezpośrednio mi podległe. W tym okresie przeprowadziłem wiele procesów rozwojowych dla top managementu i rozwinąłem praktykę coachingową.


Jestem również członkiem wspierającym Polską Izbę Coachingu. W latach 2018 i 2019 brałem udział jako partner w IX i X Naukowej Międzynarodowej Konferencji Coachingu, oraz w 2019 byłem prelegentem i współorganizatorem I Ogólnopolskiej Konferencji Izby Coachingu. Jestem dyplomowanym coachem, ukończyłem studia podyplomowe „Coaching Profesjonalny” na międzynarodowej uczelni wyższej Akademii Leona Koźmińskiego. Jestem też absolwentem rocznego cyklu warsztatów dla zaawansowanych coachów i mentorów „Coaching Integratywno-Transpersonalny”. Ukończyłem również kurs „Neuroscience in coaching” i jestem akredytowanym praktykiem jednego z najbardziej zaawansowanych na rynku światowym narzędzi diagnostycznych PRISM Brain Mapping wykorzystujących najnowsze odkrycia i osiągnięcia neuronauk.

Prywatnie jestem pasjonatem życia, zafascynowanym światem drugiego człowieka. Kocham muzykę, gram na instrumentach, a będąc jednocześnie amatorem wschodnich sztuk walki, uwielbiam wysokogórskie wędrówki i obcowanie z naturą. Pasjonuję się duchowością, fizyką kwantową i neurobiologią. A coaching… coaching jest tą przestrzenią zawodową, która jest moją życiową pasją. W pełni wykorzystuję w niej swój talent i predyspozycje, oraz doświadczenie zawodowe i życiowe czerpiąc z tego jednocześnie ogromną satysfakcję. Staram się przy tym być w pełni dyspozycyjny dla klientów na najwyższym możliwym poziomie, jaki mogę zaoferować. Wkładam w to ogrom swojego serducha.


Moimi głównymi wartościami jest Miłość i Wolność, a w mojej pracy z drugim człowiekiem ogromne znaczenie ma dla mnie Odwaga, Determinacja i Zaangażowanie oraz Empatia, Pokora i ogromna Uwaga na świat klienta. Jestem w tym Spójny i Autentyczny. Dlatego też w oparciu o te wartości zapraszam Ciebie do procesu rozwojowego, w którym może się okazać, że odkryjesz coś bardzo ważnego dla siebie. Coś, co pozwoli Tobie ruszyć do przodu z większą świadomością siebie i spójnością zarówno w roli jaką pełnisz w Twojej zawodowej rzeczywistości biznesowej, jak i w Twojej przestrzeni życia osobistego. Bo zarówno w jednym obszarze, jak i w drugim wciąż jesteś tym samym człowiekiem.

Masz pytania?
Napisz do mnie

Cieszę się, że tu zaglądasz! Chcesz zaproponować współpracę? Zapraszam Cię do bezpośredniego kontaktu ze mną. A może masz pytania, sugestie, jakieś pomysły, chcesz wiedzieć więcej? Lub chcesz porozmawiać o rozwiązaniach dla Ciebie? Zadzwoń do mnie, lub napisz wypełniając poniższy formularz. Na pewno odpowiem jak najszybciej.